Zamknij
REKLAMA

Chrzest pierwszaków w LO w Chodzieży

09:21, 30.09.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

28 września uczniowie I LO i Społecznej Szkoły Podstawowej im. św. Barbary zgromadzili się na uroczystości ślubowania nowoprzyjętych klas.

Spotkanie rozpoczęło złożenie uroczystej przysięgi, w której uczniowie zobowiązali się do godnego reprezentowania i przestrzegania wartości ważnych dla obu szkół. Następnie odwaga, pomysłowość i wytrzymałość pierwszo- i siódmoklasistów poddane zostały ostrej próbie w szeregu licznych i pomysłowych konkurencji.

Wieniec zwycięstwa w boskich igrzyskach przypadł klasie I B, jednakże wszystkie klasy udowodniły, że od dzisiaj zasługują na przyjęcie do społeczności uczniowskiej św. Barbary. 

(K.D)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

SsakSsak

0 0

Jaka ładna mućka... Doiłbym! 19:53, 04.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone