Zamknij
REKLAMA

To był wyjatkowy koncert

15:35, 08.10.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 6 października, w kościele pod wezwaniem Św. Floriana w Chodzieży odbył się niezwykły koncert "Muzyczna Gala Niepodległości".

W jej trakcie, przy pięknie przystrojonym kościele, można było wysłuchać najpiękniejszych pieśni powstańczych i legionowych, pieśni religijnych oraz utworów instrumentalnych Fryderyka Chopina i Henryka Wieniawskiego.

Oko zgromadzonej publiczności cieszył także Zespół Folklorystyczny "Marynia" z Wronieckiego Domu Kultury pod kierownictwem Jacka Galasińskiego. Był też obecny Zespół Trębaczy Myśliwskim z Zespołu Szkół Leśnych w Goraju.

To był niezapomniany wieczór. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego koncertu.

(K.D)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone