Zamknij
REKLAMA

Nagradzamy najaktywniejszych Czytelników portalu!

13:07, 21.12.2020 | K.D
Skomentuj fot. Pexels
REKLAMA

Funkcjonujący na portalu system powiadamiania Alert24 pozwala bezpośrednio, także z telefonu komórkowego, przesyłać do redakcji Wasze informacje: o zdarzeniach, zagrożeniach, sytuacjach niepokojących i niebezpiecznych.

Od teraz chcemy premiować najaktywniejszych Czytelników naszego portalu i wprowadzamy system nagród  za Wasz trud i chęć do dzielenia się informacjami z użytkownikami portalu.

Spośród wszystkich nadesłanych systemem Alert24 informacji, będziemy - pod koniec miesiąca - wyróżniali te dwie, które zdobyły największe zainteresowanie/liczbę odsłon.

Raz w miesiącu dla każdego z 2 nadawców wyróżnionych informacji trafi atrakcyjna nagroda książkowa, idealna na prezent lub na długie, zimowe wieczory. 

Jak to działa?

wysyłasz* informację tekstową i kilka zdjęć (stłuczka, zdarzenie, pożar, wypadek, awaria itp.) klikając ikonę Alert24 na stronie głównej portalu

ważne, aby podać swój prawdziwy: adres e-mail oraz imię i nazwisko - tylko do wiadomości redakcji; niezbędne przy zamawianiu nagrody

zdjęcia muszą mieść wielkość CO NAJMNIEJ 1000 px szerokości. 

Jeśli to Twoja informacja wzbudziła zainteresowanie Czytelników: na początku kolejnego miesiąca otrzymasz na podany w Alert24 adres e-mail informację o wylosowanej nagrodzie. 

Zapraszamy do stałej współpracy. 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz