Zamknij
REKLAMA

Wakacyjna edukacja dzieci i młodzieży

17:45, 31.08.2021 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

W miesiącu sierpniu 2021 roku strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży, przeprowadzili spotkania edukacyjno – informacyjne na terenie JRG.  


Zajęcia odbywały się w ramach ogólnopolskich akcji edukacyjno-informacyjnych „Kręci mnie bezpieczeństwo”, „Kręci mnie bezpieczeństwo - nad wodą”, „Bezpieczne wakacje”, „STOP pożarom traw”, „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, „CZAD i OGIEŃ – obudź czujność”.  
Odwiedzający Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymali pełną wiedzę na temat zagrożeń jakie mogą napotkać podczas wakacyjnego wypoczynku. Ponadto odbyły się pokazy sprzętu ratowniczo – gaśniczego będącego na wyposażeniu JRG PSP w Chodzieży. Akcja skierowana była głównie do dzieci i młodzieży, które wypoczywają na terenie powiatu chodzieskiego. Na zakończenie wizytacji przypomniano każdej grupie kolonii lub półkolonii o bezpiecznym postępowaniu podczas zabaw na i przy akwenach wodnych w okresie wakacji letnich. 
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, rozwagi i trzeźwego umysłu podczas wypoczynku nad wodą!  Jeśli Twoje dzieci są w wodzie, miej nad nimi ciągły nadzór (nawet na moment nie spuszczaj ich z oka) również gdy umieją pływać. Jedno zachłyśnięcie może się skończyć utonięciem! 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%