Zamknij
REKLAMA

Ułatwiamy wybór szkoły

09:27, 18.01.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

W imieniu organizatorów zapraszamy młodzież do uczestnictwa w Powiatowych Prezentacjach Edukacyjnych, które odbędą się 7 i 8 lutego 2019 roku. W pierwszym dniu przeznaczone będą dla uczniów klas III gimnazjów, w drugim dla uczniów klas VIII szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznawania się z naszymi szkołami ponadpodstawowymi w godzinach od 8.30 do 13.15.

 

Często zdarza się, że młodzież ma problem z wyborem zawodu i drogi dalszego kształcenia. By wyjść naprzeciw potrzebom lepszego poznania możliwości i nakreślenia swojej przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, samorząd powiatu od kilku lat organizuje wydarzenia mające wspomóc młodych ludzi w dokonaniu świadomych wyborów. Powiatowe Prezentacje Edukacyjne wpisują się znakomicie w nowe zadania stawiane przed oświatą – są aktywną formą doradztwa zawodowego, którego realizacja jest jednym z kierunków rozwoju edukacji, nakreślonych przez MEN.

 

Tegoroczna edycja jest tym bardziej istotna, że dotyczy dwóch roczników absolwentów: gimnazjum i VIII klasy szkoły podstawowej. Patronat nad imprezą obejmuje starosta chodzieski, a samorząd powiatu funduje dla uczestników drobne upominki. Jak co roku, koordynatorem Prezentacji Edukacyjnych jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Chodzieży.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone