Zamknij
REKLAMA

Diler z Budzynia

18:38, 08.03.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

28 lutego policjanci w jednym z budzyńskich mieszkań ujawnili marihuanę. Narkotyk został zabezpieczony, a jej właściciel zatrzymany. Teraz za wejście w konflikt z prawem mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

 

W miniony czwartek policjanci z Komisariatu Policji w Margoninie weszli do jednego z mieszkań na terenie Budzynia. Posiadali informację, że mieszkający tam 19-latek może posiadać substancje zabronione. Przeprowadzone przeszukanie to potwierdziło. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone