Zamknij
REKLAMA

Pożar w palarni kawy w Sułaszewie

13:20, 02.04.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Przed godziną 11.00 strażacy z powiatu chodzieskiego otrzymali zgłoszenie o pożarze w palarni kawy w miejscowości Sułaszewo ( gm. Margonin ).

Zgłoszenie brzmiało dość poważnie, więc na miejsce zadysponowano aż 9 jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej, w tym dwa podnośniki z drabiną.

-Jeden podnośnik przyjechał z Wągrowca, bo ten a Chodzieży był w naprawie - informuje Artur Binkowski - oficer prasowy KP PSP w Chodzieży.

Po przyjeździe okazało się, że na skutek wypalania resztek łusek kawowych i silnego wiatru zapaliło się ocieplenie budynku firmy. Strażacy musieli rozebrać kilkanaście metrów kwadratowej dachu. Straty wstępnie oszacowano na około 5.000 zł.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone