Zamknij

Rodzinne ferie zimowe w tropikalnym klimacie!

00:00, 22.01.2018 | artykuł sponsorowany
Jedną z największych atrakcji Aquaparku Reda są prawdziwe rekiny. Fot. materiały promocyjne

Żeby spędzić ferie zimowe w tropikalnym klimacie, wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę. Prawdziwe rekiny, Zatoka Piratów, wodne ślizgawki o łącznej długości pół kilometra i wiele innych atrakcji czeka w Aquaparku Reda.

Kiedy za oknem śnieg i mróz, zarówno małym, jak i dużym marzy się ucieczka do tropików. Teraz gorący klimat można poczuć bez wyjeżdżania do egzotycznych krajów. Aquapark Reda to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce i świetna opcja na rodzinne, tropikalne ferie zimowe.

Tylko w Aquaparku Reda można oglądać 15 żarłaczy rafowych czarnopłetwych w towarzystwie około 800 wielobarwnych ryb podczas zjeżdżania po wodnej ślizgawce. Rekiny, które przyjechały do Redy ze Sri Lanki, znajdują się w ogromnym zbiorniku, przez środek którego przebiega 6-metrowy, podświetlany tunel, będący zwieńczeniem unikatowej zjeżdżalni.  Podobne atrakcje można znaleźć w tak odległych zakątkach świata jak Teneryfa czy Dubaj.

Ale rekiny to nie jedyny egzotyczny element w Aquaparku Reda. Już od wejścia czuć klimat egzotycznych mórz, którymi władają piraci. Swoją wodną przygodę rozpoczynamy na zatopionym przez Krakena zamku z bajkowo wykończonymi nieckami basenowymi i ławeczkami z masażerami karku oraz pleców. Największą atrakcją zamkowego basenu jest jednak ogromne wiadro, wylewające na żadnych przygód piratów 400 l wody.

Najmłodszym z pewnością spodoba się w Zatoce Piratów, w której znajduje się basen ze wspaniałym okrętem. Niecka ma 30 cm głębokości, więc każdy maluch może bezpiecznie bawić się w nim w towarzystwie innych małych piratów. Na okręcie wilków morskich czekają na nich armatki wodne, szalupa, z której co jakiś czasy wylewa się kaskada wody i aż siedem małych zjeżdżalni. Najlepszym miejscem na odpoczynek jest natomiast grzbiet wieloryba.

W Redzie każdy znajdzie odpowiednią rozrywkę dla siebie, dzięki systemowi zjeżdżalni zapewniających różne dawki adrenaliny. Doskonałą rozrywką dla małych i dużych jest też Family Slide - zjeżdżalnia szeroka na 3 i długa na 48 m. Z jej szczytu rozpościera się wspaniała panorama na niemal cały Aquapark. Wspólne zjazdy, a z powodu pofalowenej struktury - każdy inny, dają początek fascynującej, wodnej przygodzie. Najmłodszym z pewnością spodoba się reż bajecznie kolorowa podróż szeroką i delikatną zjeżdżalnią Multi Adventure. Starszym kosmiczny zjazd, z licznymi zakrętami i atrakcjami świetlnymi zapewni Blue Cosmo. Na amatorów naprawdę silnych wrażeń czeka natomiast Ultra Speed z niemal pionowym zjazdem, która oferuje naprawdę niezapomniane przeżycia.

Po tak ogromnej dawce emocji można zafundować sobie wypoczynek m. in. w leniwej rzec o długości aż 315 m. Płynąc ze spokojnym nurtem, na wygodnym pontonie, można podziwiać wszystkie atrakcje kompleksu. Doskonałym miejscem dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu, jest wulkaniczne jacuzzi. Poza tradycyjnymi bąbelkami, jest też gejzer, który tryska na 6 m, podświetloną na czerwono wodą, niczym wulkaniczna lawa.

Aquapark Reda to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Do tego oferuje rozrywkę w bardzo przystępnych cenach. W czasie ferii zimowych bilet rodzinny na 3 godziny wodnego szaleństwa kosztuje 90 zł. Za cały dzień wspólnej zabawy zapłacimy natomiast 130 zł.

Aquapark Reda

ul. Morska 5

www.aquaparkreda.pl

?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA