Zamknij

II Intergracyjny Rajd Rodzinny

06:58, 21.06.2019 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Impreza zorganizowana przez Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży oraz grupę rowerowych zapaleńców CHYBA MTB SZAMOCIN.

Na trasę wyruszyły dwie grupy rowerzystów jedna z Chodzieży licząca 39 osób i druga z Szamocina – 75 uczestników.

Uczestnicy obydwóch grup  spotkali się  w Punkcie Edukacyjnym Piłka, i od tego miejsca  grupa kolarzy z Szamocina  poprowadziła wszystkich sobie znanymi  szlakami do plaży miejskiej nad jeziorem Siekiera  w Szamocinie. Tu czekała już oranżada  i kiełbaski z grilla …

Galeria zdjęć...

Po krótkim odpoczynku  chętni wzięli udział w przygotowanym quizie oraz grach sprawnościowych . Należało wykazać się niemałą sprawnością fizyczną i wiedzą o tematyce rowerowej oraz o naszych małych społecznościach. Skoro rajd rodzinny to drużyny do rywalizacji sportowej i quizu składały się z członków rodzin, tych dużych i tych najmłodszych. We wszystkich konkurencjach walka była zacięta jak na zawodach sportowych i przy ogromnym dopingu najbliższych. W przypadku quizu potrzebna była dogrywka w walce o drugie miejsce. W ostateczności 1 miejsce zdobyła drużyna FRANEK I EKIPA, 2 miejsce TEAM AMELIA, 3 miejsce drużyna DYGUŁŁ.

Wspaniałe nagrody ufundowane zostały przez Sklep ARKA w Chodzieży oraz  Sklep i serwis Miejskierowery z Szamocina – sponsorom serdecznie dziękujemy.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%