Zamknij
REKLAMA

W sobotę koncert Na Górze

18:03, 25.11.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 28 listopada od godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Na Górze transmitowany na żywo na stronach Facebook i YouTube Chodzieskiego Domu Kultury. W trakcie występu odbędzie się też premiera dwóch teledysków.

Koncert jest zakończeniem dwóch przedsięwzięć realizowanych przez Stowarzyszenie Na Górze.

Pierwsze z nich, pt. ŚCIEŻKA DO SAMODZIELNOŚCI dofinansował Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach zadania promującego pozytywne postawy w stosunku do osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Drugie, pt. REWOLUCJA W TWOJEJ GŁOWIE, zostało dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach promowania aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Przy okazji koncertu zachęcamy do udziału w społecznej zbiórce finansującej remont mieszkania dwóch muzyków zespołu Na Górze - wokalisty, Adama i perkusisty, Roberta, którzy właśnie opuścili Dom Pomocy Społecznej i rozpoczynają samodzielne życie. Dowolne kwoty można wpłacać na poniższe konto:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko
21 8944 0003 0000 2088 2000 0070
z dopiskiem: 585/W - ROBERT WASIAK - zbiórka publiczna

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%