Zamknij
REKLAMA

Dzień Ziemi w Zacharzynie

11:33, 09.05.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

W ramach obchodów Dnia Ziemi do Szkoły Podstawowej w Zacharzynie zaproszono pana Jacka Bruździńskiego, prezesa Fundacji Einsteina w Poznaniu. Pan Jacek zorganizował dla naszych uczniów bardzo ciekawe pokazy i zajęcia warsztatowe.

Dzięki przeprowadzonym doświadczeniom i eksperymentom, uczniowie w przystępny sposób poznali zasady dotyczące poruszania się powietrza. Uczniowie mieli okazje zobaczyć oddawanie strzałów kółkami dymu oraz dowiedzieli się jak można manipulować strumieniem powietrza, poznali też prawo, które pozwala ptakom latać.  Prawa fizyki przekazywane były w sposób prosty i poparty przykładami. Taka forma prezentacji była gwarantem zrozumienia i zapamiętania materiału. Okazało się, że zjawiska fizyczne mogą być dla młodego człowieka ciekawe, a zarazem zaskakujące. Warsztaty naukowe pozwoliły dzieciom poprzez zabawę, działanie i uczestniczenie w doświadczeniach zaznajomić się z przeróżnymi zjawiskami z otaczającego nas świata. Wszystkie nasze dzieci były zachwycone zajęciami, a dowodem na to był szeroki uśmiech i prośby dzieci o ponowne zaprezentowanie eksperymentu.
 

 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone