Zamknij
REKLAMA

Tak to pamiętam. Sanatorium kolejowe w Chodzieży

08:56, 11.07.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 29 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się promocja książki doktora Jerzego Sapuły "Tak to pamiętam. Sanatorium kolejowe w Chodzieży". Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, przybyli między innymi współpracownicy i osoby związane z Sanatorium, wielu przyjaciół i rodzina, a także Starosta Chodzieski – Julian Hermaszczuk.

                Spotkanie zostało zorganizowane przez Panią Justynę Belter, która powitała wszystkich uczestników i przedstawiła drogę oraz sukcesy zawodowe doktora Sapuły, który od 1 października 1965 r. przez 48 lat pracował w Sanatorium jako anestezjolog na oddziale chirurgii klatki piersiowej.

                Następnie autor książki, pokazując zdjęcia, opowiadał uczestnikom o początkach leczenia sanatoryjnego w ogóle, o powstaniu Chodzieskiego Sanatorium Kolejowego, o ludziach z nim pracujących oraz o swoich mentorach i sukcesach medycznych.

                Kolejnym punktem wydarzenia była prezentacja dużego tortu – niespodzianki dla Pana Sapuły ufundowanej przez wydawcę książki tj. Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej, którego jest członkiem.

                Autor przyjął mnóstwo ciepłych słów, gratulacji i złożył wiele autografów w zakupionych książkach.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone