Zamknij

7. Chodzieskie Forum Małżeństw

12:44, 27.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Już wkrótce w Chodzieży siódma edycja Chodzieskiego Forum Małżeństw. Tydzień poświęcony szczególnie naszemu mężowi/żonie , partnerowi/partnerce z pewnością będzie cennym czasem.

- Mamy nadzieję, że jak zawsze uda nam się - poprzez proponowane inicjatywy - pomóc spojrzeć z innej perspektywy i ze świeżym powiewem na nasze związki (...) Czyli, jak to ujmujemy od 7-miu lat - będzie "normalnie/ekstremalnie", zwłaszcza, że wspierają nas w tym roku sprawdzeni: Jacek Gursz, Powiat Chodzieski - Starostwo Powiatowe w Chodzieży, Parafia Nawiedzenia NMP w Chodzieży, Parafia pw. św. Floriana w Chodzieży i inni.(...)  Zaczynamy już w niedzielę, 30 stycznia o godz. 10.00. Wielka inauguracja 7. obchodów Chodzieskiego Tygodnia Małżeństwa odbędzie się na plaży przy Jeziorze Karczewnik i rozpocznie rozgrzewką, po której zaprosimy Was do wspólnego morsowania, pod hasłem: „Podarujmy sobie ciepło” – zaprasza Małgorzata Jęśko-Deręgowska.

 Nie zabraknie ciepłej herbaty, słodkiej energii, pamiątkowych zdjęć w naszych sercach i nagrody niespodzianki dla morsującej pary. Serdecznie zapraszamy!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%