Zamknij

Zagłosuj na "Skwer aktywności" dla uczniów chodzieskiej "Trójki"

07:57, 09.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Serdecznie namawiamy do głosowania na projekt, którego celem jest pozyskanie środków zewnętrznych na organizację "Skweru aktywności" dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży.

 

Skwer powstanie na części, budowanego właśnie przy szkole, boiska. Złożony projekt pod nazwą "Skwer aktywności", to miejsce do zabawy i rekreacji dla naszych młodszych i starszych uczniów. W jego skład wchodzą elementy tworzące sprawnościowy tor przeszkód, zestaw do ćwiczeń typu "siłownia zewnętrzna" oraz ścianka wspinaczkowa. Z pewnością miejsce takie byłoby wielką atrakcją dla uczniów oraz urozmaiceniem zajęć wychowania fizycznego, czy czasu spędzanego w świetlicy szkolnej.

 - Mamy duże szanse na pozyskanie tego miejsca - ubiegamy się o sprzęt za kwotę 57933 zł !!! Potrzebne jeszcze tylko Państwa wsparcie w postaci "oddania głosu" właśnie na nasz projekt. To tylko kilka kliknięć, a każde zbliża nas do wygranej. Gorąco prosimy o Państwa GŁOS - Państwa i każdego członka rodziny, znajomych... Głos można oddać tylko jeden raz - do 4 sierpnia.

Bardzo na Państwa liczymy - w imieniu zespołu projektowego zachęca Małgorzata Jeśko-Doręgowska

Link do głosowania:

https://www.everydayme.pl/dzien-na-medal-wielkopolskie

 

Wybrać należy: "potwierdzam i akceptuję regulamin", "weź udział", wpisać jednorazowo swoje dane (imię, datę urodzenia, e-mail, hasło) , "szkoła miejska", województwo "wielkopolskie", wybór szkoły - pierwsza pozycja - "Chodzież - SP nr 3 - Skwer aktywności".

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%