Zamknij

Potrącenie kobiety na DK11. Droga zablokowana kilka godzin

19:51, 13.07.2022 | .
Skomentuj fot. Krzysztof Dęga
REKLAMA

Poważny wypadek na krajowej jedenastce w Chodzieży. Dzisiaj około godz. 12.00 na ul. Pilskiej na wysokości Domu Pomocy Społecznej została potrącona kobieta. Z rozległymi obrażeniami ciała została przetransportowana do Szpitala Specjalistycznego w Pile. 

Do zdarzenia doszło około godz. 12.00. Kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. 

-Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 58-letnia kobieta prawidłowo przechodziła przez jezdnię korzystając z oznakowanego przejścia dla pieszych. Aby ustąpić pierwszeństwa pieszej kierująca pojazdem marki Kia zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, natomiast znajdujący się na tym samym pasie ruchu, kierujący pojazdem marki Jeep najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w celu uniknięcia zderzenia z pojazdem marki Kia zjechał w lewo, przejechał przez wysepkę oddzielającą pasy ruchu, następnie potrącił pieszą znajdującą się na pasach, a następnie doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault znajdującym się na przeciwległym pasie ruchu - informuje asp. Karolina Smardz - Dymek - oficer prasowy KPP w Chodzieży. 

W wyniku zderzenia kobieta doznała licznych obrażeń ciała i została przetransportowana do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

AgataAgata

0 0

Ale w Chodzieży nie ma ulicy Pilskiej jest co najwyżej Ujska i tam właśnie miał miejsce wypadek, który opisuje ww artykuł. 🤔 05:50, 14.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarlaMarla

0 0

Niestety kobieta zmarła przez kolejnego pirata 16:17, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%