Zamknij

Edukacja w mieszkaniach gminy Szamocin

18:07, 10.02.2018 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

W pierwszych dniach lutego 2018 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży oraz druhowie OSP z terenu gminy Szamocin wspólnie z władzami i pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Szamocin przeprowadzili akcję edukacyjną w ramach kampanii „Czujka na straży twojego bezpieczeństwa” oraz „Czad i ogień – obudź czujność”.

Akcja polegała na przekazywaniu dla rodzin wielodzietnych lub o niskich dochodach czujników tlenku węgla z wyświetlaczem, a zakupem w/w urządzeń zajęły się władze samorządowe gminy Szamocin. Przekazanie czujek odbyło się w obecności przedstawicieli samorządu gminnego, a funkcjonariusze PSP lub druhowie OSP przeprowadzili szkolenie z zasad montażu czujek oraz ich obsługi, a także poinformowali domowników o podstawowych zasadach bezpieczeństwa pożarowego w tego typu obiektach.

Zakup powyższego sprzętu wpłynął na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w obiektach mieszkalnych na terenie gminy oraz pozwolił na wyposażenie mieszkań w czujniki tych rodzin, które nie mogą sobie pozwolić na tego typu wydatek.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz