Zamknij
REKLAMA

8 milionów dla Miasteczka Krajeńskiego i Szamocina

10:21, 17.04.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

178 instalacji w Miasteczku Krajeńskim i 181 w Szamocinie. Gmina Miasteczko Krajeńskie jest beneficjentem projektu, który zostanie dofinansowany dzięki uchwale zarządu województwa wielkopolskiego. Wartość inwestycji to niespełna 8 000 000 złotych.

 

W poniedziałkowe popołudnie o dofinansowaniu projektu poinformował radnych gminy Miasteczko Krajeńskie Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa, który przyjechał na szóstą w tej kadencji sesję, odbywającą się w zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie.

- Serdecznie gratuluję samorządowi gminy Miasteczko Krajeńskie, Pani wójt Małgorzacie Włodarczyk, a przede wszystkim mieszkańcom, którzy najbardziej zyskają na tej inwestycji. Pozwoli ona na produkcję energii z odnawialnych źródeł, rzecz jasna na potrzeby mieszkańców – mówi Jacek Bogusławski.

Mikroinstalacje fotowoltaiczne zostaną zamontowane na dachach budynków i na gruntach znajdujących się na terenach gmin objętych projektem, czyli Miasteczko Krajeńskie i Szamocin. Projekt, którego beneficjentem jest Miasteczko Krajeńskie, jest wart niespełna osiem milionów złotych, natomiast dofinansowanie wynosi 85%. Oznacza to, że na realizację inwestycji samorząd województwa przekaże beneficjentowi prawie 6,2 miliona złotych.

 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone