Zamknij
REKLAMA

Babski Targ w Zacharzynie

16:04, 22.06.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Burmistrz Janusz Piechocki wziął udział w Zacharzynie w organizowanym przez Gminę Chodzież Babskim Targu. W czasie imprezy, która zgromadziła bardzo liczne grono publiczności i smakoszy potraw regionalnych można było zaobserwować silną reprezentację Gminy Margonin z Sołectwa Margońska Wieś. Potrawy przygotowane przez mieszkańców sołectwa cieszyły się ogromną popularnością, a ich smak znalazł uznanie w oczach jury.

Stoisko gminy zdobyło trzecie miejsce w konkursie potraw. Warto wskazać, że już sam udział targach przedstawicieli Gminy Margonin był sporym wyróżnieniem, gdyż w Babskim Targu uczestniczyły jedynie sołectwa z Gminy Chodzież. Zaproszenie od Wójt Kamili Szejner dla sołectwa Margońska Wieś jest nie tylko potwierdzeniem doskonałych relacji jakie panują między gminami, ale też stanowi przejaw dbałości o kultywowanie regionalnej i rodzimej kuchni w tym różnorodności smaków jakie prezentują poszczególne sołectwa także spoza gminy Chodzież. Burmistrz Janusz Piechocki wspólnie z Wójt Kamilą Szejner, wiceburmistrzem Łukaszem Malczewskim oraz posłem na Sejm Grzegorzem Piechowiakiem, który dał się poznać jako koneser kompotów z rabarbaru odwiedzili wszystkie stoiska, gdzie mogli skosztować pysznych i różnorodnych potraw. Jak podkreśla Burmistrz udział sołectwa i zaangażowanie mieszkańców zasługuje na szczególne uznanie. Mnóstwo pracy, zaangażowania i trudu nie pozostało niezauważone.

Za organizację stoiska potraw gminy Margonin odpowiadała m.in. radna Danuta Strychalska oraz sołtys Jacek Łukaszczyk.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone