Zamknij
REKLAMA

Chodzieżanka w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

15:32, 23.08.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Sandra Staszewska, 19-latka z Chodzieży, zawalczy o tytuł Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie. Chodzieżanka znalazła się wśród 14 kandydatek do korony wybranych z 1500 zgłoszonych Polek z całego kraju. Finałowa gala odbędzie się 6 września 2018 roku w warszawskim Teatrze Capitol. Obecnie na Sandrę można głosować na stronie Miss Earth Poland na Facebooku, gdzie w ramach konkursu wybierana jest Miss Internetu.?

- Miss Earth to wyjątkowy konkurs, którego wiodącym celem jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Jednocześnie nieobce są nam też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym. Nie bez powodu przyświeca nam motto „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”. Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku. Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w finale Miss Earth, w którym zmierzą się najpiękniejsze kobiety z całego świata - mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.

Pochodząca z Chodzieży Sandra Staszewska ma 174 cm wzrostu. Zajmuje się modelingiem, interesuje ją kosmetologia oraz aktywny tryb życia. Kocha zwierzęta, a także lubi podróżować. Jeśli to jej przypadnie korona Miss Earth Poland 2018, to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie na Filipinach, który odbędzie się już w listopadzie. Oprócz tytułu głównego w finale przyznawane są również Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną Miss Bikini, Miss Publiczności, a także Miss Internetu. Głosowanie na ten ostatni tytuł trwa obecnie na profilu konkursu na Facebooku. Aby oddać głos na Sandrę, należy polubić, skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem: https://www.facebook.com/MissEarthPoland/videos/214185049445323/. Organizatorami polskiej edycji wydarzenia są Francys Barraza, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ChabasChabas

3 0

Mam Nadzieję Że Wygrasz... Powodzonka. 21:20, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone