Zamknij
REKLAMA

W Chodzieży trwa zbiórka na WOŚP

13:17, 13.01.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Choć pogoda niezbyt zachęca do spacerów, to w Chodzieży od samego rana trwa zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze od wczesnych godzin ruszyli już na ulice miasta by zbierać datki na 27.finał WOŚP. Choć jest deszczowo, to jednak wolontariusze nie tracą dobrego humoru i dzielnie kwestują dla najmłodszych. Najwięcej kwestujących można spotkać tradycyjnie pod kościołami. W tym roku ze względu na wprowadzone wolne niedziele, zbiórka nie odbywa się pod centrami handlowymi, co może przyczynić się na mniejszy wynik finansowy tegorocznej zbiórki. O tym co dzisiaj będzie się działo w Chodzieży przeczytacie TUTAJ

 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone