Zamknij
REKLAMA

Ruszył projekt „Bezpieczna Kobieta ”

08:02, 20.03.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

To kolejna, druga odsłona projektu realizowanego przez chodzieską Policję. Tym razem to członkinie Koła Gospodyń Miejskich w Chodzieży stanęły na materacach, by nauczyć się podstawowych metod zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia poprowadził instruktor sztuk walki Bernard Ziembikiewicz.?

Projekt otworzył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży mł.insp. Przemysław Kozioł. Podczas pierwszego dnia panie zostały zapoznane z programem szkolenia oraz usłyszały, na co powinny zwracać uwagę w miejscu publicznym oraz miejscu zamieszkania, by uniknąć sytuacji niebezpiecznych. Następnie po części teoretycznej przystąpiono do zajęć praktycznych, podczas których członkinie Koła Gospodyń Miejskich uczyły się elementów samoobrony.

Panie wyraziły swoje zadowolenie z realizacji projektu. Uśmiechy na twarzach dowodzą, że oprócz aspektów związanych z przydatnością takiego szkolenia, po prostu dobrze się bawiły.

Mamy nadzieję, że informacje oraz przekazane rady zwiększą poczucie bezpieczeństwa pań.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone