Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:42, 08.11.2021
Neuronauka to interdyscyplinarna dziedzina naukowa, której obiektem zainteresowań jest układ nerwowy człowieka. Rozwija się bardzo dynamicznie, a jej dokonania z pogranicza biologii, medycyny, biofizyki, biochemii, psychologii oraz informatyki szturmem wchodzą do kolejnych gałęzi biznesowych. Wiedza z zakresu neuronauki staje się więc przydatnym narzędziem, również dla osób wykonujących zawód fryzjera.
12:00, 16.09.2021
W wyniku zmian, które zaszły w możliwości kupna ETF z rynku amerykańskiego dla Europejczyków, warto przyjrzeć się z bliska funduszom, które są dostępne dla inwestorów z tego regionu.
09:28, 27.03.2021
Gwiazdy telewizyjnego programu “Sanatorium Miłości” przygotowują się do Świąt Wielkanocnych. To jednak nie wszystko. Ostatnio jako jedni z nielicznych wystąpili w dokumencie „Dzień z życia 2020” wyprodukowanym przez Ridleya Scotta!
10:00, 11.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
00:00, 07.12.2020
Dla wielu z nas  wyobrażenie sobie codziennego życia bez szybkiego internetu w domu graniczy już z niemożliwością. A czas pandemii sprawił, że potrzebujemy dobrej sieci jeszcze bardziej. Zdalna edukacja, praca, zakupy, sprawy urzędowe, to już nasza codzienność. A co z  dostępem do informacji, czy po prostu rozrywki? Ktoś z rodziny chce obejrzeć odcinek ulubionego serialu, ktoś inny pograć na komputerze. Czy sieć to wytrzyma? Na pewno tak, jeśli tylko będzie to światłowód.
16:43, 04.12.2020
Epic Drama od niedzieli 6 grudnia, o godz. 18:30 poleca rewelacyjny serial "Wszystkie stworzenia duże i małe".
10:46, 27.11.2020
Osoby, które nigdy wcześniej nie interesowały się tematyką budowy i wykańczania domu mogą mieć problem z analizą kosztów wznoszenia konstrukcji. Tak poważne przedsięwzięcie wymaga planowania i odpowiedniej wiedzy. Budowa domu to potężna inwestycja, która nierzadko wymaga profesjonalnej konsultacji. Dowiedz się więc, kto może Ci w tym pomóc!
08:30, 23.11.2020
Internet jest dzisiaj niemal wszędzie – sieć zrewolucjonizowała nasze życie, kontakty, zakupy czy sposób pozyskiwania informacji. Z nowoczesnych urządzeń z dostępem do internetu korzystają dziś zarówno kilkuletnie dzieci, jak i seniorzy, którzy nierzadko stawiają swoje pierwsze kroki w wirtualnym świecie. Największą popularnością cieszą się oczywiście portale społecznościowe i czaty internetowe, które pozwalają nam na utrzymywanie kontaktu ze znajomymi i bliskimi z całego świata. Dziś w internecie rządzą komunikatory internetowe (Messenger, WhatsApp czy Viber) – nie sposób jednak zapomnieć o ich przodku, który nadal ma się całkiem nieźle. Mowa oczywiście o mailach – tradycyjnej poczcie elektronicznej, z której miliony internautów korzystają każdego dnia.
08:26, 23.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
09:29, 03.09.2020
O plebiscycie Orły Krawiectwa opinii można znaleźć wiele. Laureaci zestawienia zdają się być bardzo zadowoleni z uzyskania swoich wysokich wyników, zaś osoby, które nie wzięły nawet udziału w konkursie narzekają na to, że strasznie trudno do grona wyróżnionych się dostać. Przyjrzyjmy się więc temu jak plebiscyt Orły Krawiectwa działa i czego potrzeba, by dołączyć do grona zwycięzców.
14:42, 24.08.2020
Plebiscyt branżowy Orły Stomatologii jest dedykowany dla lekarzy ambitnych, którzy naprawdę chcą rozwijać się w swoim fachu oraz wiedzieć jak ich pracę postrzegają pacjenci. W bezpośredniej relacji nie zawsze jest możliwe otrzymać realną opinię o wykonanych przez nas usługach z zakresu ochrony zdrowia jamy ustnej. Jednak organizatorzy plebiscytu mają na to swój sposób.
14:51, 03.06.2020
W przypadku niektórych profesji związanych z opieką nad dziećmi nie jest konieczne posiadanie wykształcenia pedagogicznego, choć rzecz jasna jest ono pożądane. Dotyczy to opieki nad dziećmi w żłobkach i klubach dziecięcych. Ponieważ coraz więcej powstaje tego typu miejsc warto zastanowić się, jakie cechy predestynują do wykonywania takiej pracy.
14:49, 02.06.2020
Wiele mówi się o zaletach, jakie powinien posiadać pracownik. Warto dowiedzieć się również o tym, jakie są najmniej pożądane cechy wśród potencjalnych pracowników. Pewne typy osobowości są wręcz znienawidzone zarówno przez rekruterów, jak i zespół, z którym pracujemy.
14:45, 01.06.2020
Każdego roku moda na CV się zmienia. Istnieje kilka uniwersalnych zasad tworzenia życiorysu, które są trwałe od dziesiątek lat, jednak ewolucja tego dokumentu jest bardzo burzliwa. Od kartki w kratkę zapisywanej ręcznie długopisem i marginesów robionych linijką, do laserowego, najwyższej jakości wydruku, na grubym papierze, ozdobionym specjalną, modną grafiką i pięknym, profesjonalnie wykonanym zdjęciem.
13:08, 29.05.2020
Kupowanie polskich produktów ma wiele zalet – poza wspieraniem rodzimej gospodarki wiele osób ceni krajowe produkty ze względu na jakość. Jedną z takich firm jest producent oświetlenia Nowodvorski. Warto przyjrzeć się ofercie tej firmy, ponieważ w swoim katalogu posiada zarówno tradycyjne lampy, jak i propozycje dla miłośników nowoczesnego designu.