Zamknij
REKLAMA

Na krajowej 11 zapalił się samochód

08:34, 04.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

2 czerwca 2022 roku o godzinie 11:44 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze samochodu osobowego na DK 11 w miejscowości Kierzkowice.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Chodzieży oraz z OSP KSRG Milcz stwierdzono, że znajdujący się na jezdni (trasie krajowej nr 11) samochód osobowy jest cały w płomieniach. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu piany ciężkiej w natarciu na palący się samochód.

 

Po ugaszeniu pojazdu, narzędziami hydraulicznym otwarto pojazd by dogasić wnętrze auta. Na czas gaszenia pojazdu ruch w komunikacji lądowej był całkowicie wstrzymany. Po ugaszeniu pojazdu policja kierowała ruchem wahadłowo. W działaniach ratowniczo-gaśniczych trwających ponad godzinę brały udział dwa wozy gaśnicze straży pożarnej w sile 7 strażaków.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%