Zamknij
REKLAMA

Poranny wypadek na DW-183

14:39, 21.09.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

21 września 2020 roku o godzinie 8:14 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze DW-183 w miejscowości Drzązgowo i poszkodowanej prawdopodobnie jednej osobie. Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego.

    Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 183 w okolicach miejscowości Drzązgowo doszło do wypadku, w którym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe, z których jeden po dachowaniu znajduje się częściowo na poboczu. W pojeździe tym siedziała kierująca pojazdem z widoczną raną głowy. Na miejsce dojechał również radiowóz Policji. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego i przejęciu poszkodowanej, okazało się, że kierująca drugim samochodem źle się poczuła i jest jej słabo – pomocy udzielił jej zespół ratowników medycznych. Na czas działań droga była całkowicie zablokowana. Do Izby Przyjęć Szpitala w Chodzieży została przetransportowana ambulansem ZRM jedna poszkodowana kobieta.

    W działaniach trwających ponad 2 godziny brały udział 3 zastępy straży pożarnej (8 strażaków), Policja oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne.  

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%