Zamknij
REKLAMA

Pościg za pijanym kierowcą

11:29, 12.11.2020 | K.D
Skomentuj fot. Krzysztof Dęga
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 33-latka, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania doszło po pościgu, który miał miejsce na terenie gminy Budzyń.

W piątek policjanci ruchu drogowego podczas pełnienia służby, w pewnym momencie zauważyli samochód osobowy, którego kierowca dziwnie zachowywał się na drodze. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego powodem. Kiedy podjęli próbę zatrzymania pojazdu przy użyciu sygnałów błyskowych, kierowca nagle skręcił i zaczął uciekać citroenem. Policjanci ruszyli w pościg za pojazdem. Mężczyzna, mimo podawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nakazujących zatrzymanie, nie reagował na polecenia i uciekał dalej. W pewnym momencie porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Po chwili był już zatrzymany, w rękach policjantów. Jak się okazało, 33-latek kierował w stanie nietrzeźwości.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat więzienia z uwagi na fakt, iż nie zatrzymał się do kontroli drogowej i kontynuował jazdę, mimo wydania przez policjanta polecenia do zatrzymania pojazdu. Oczywiście odpowie także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%