Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Strzelczykach

16:34, 08.02.2021 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

O godzinie 14:30 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 191 w miejscowości Strzelczyki.

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Szamocin, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z droga gminną stoją dwa uszkodzone samochody osobowe. W pojazdach podróżowały cztery osoby, w tym kobieta w ciąży.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie w ciąży (wsparcie psychiczne i badanie urazowe). Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego po przebadaniu kobiety nie zakwalifikował jej do hospitalizacji. Droga wojewódzka na czas działań była całkowicie zablokowana.

    W działaniach trwających godzinę brało udział 5 zastępów straży pożarnej (16 strażaków), Policja oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne.  

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%