Zamknij

Wandal zniszczył Chromka

18:09, 26.09.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy, którzy kierowali chodzieskimi rowerami miejskimi będąc w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich odpowie także za uszkodzenie „Chromka”.

W sobotę wieczorem na telefon alarmowy chodzieskiej Policji zadzwonił mężczyzna, informując o dwóch osobach, które niszczą rowery miejskie w rejonie ulicy Poznańskiej w Chodzieży, uderzając nimi w słup. Na miejsce niezwłocznie skierowano policjantów, którzy na drodze krajowej numer 11 ujawnili jadącego całą szerokością jezdni rowerzystę oraz nieopodal przy ul. Kasprzaka jego kolegę. Bełkotliwa mowa, trudności z utrzymaniem równowagi oraz silnie wyczuwalna woń alkoholu wskazywała, że najprawdopodobniej znajdują się oni pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości tylko to potwierdziło. Mężczyźni mieli blisko po dwa promile alkoholu w organizmie.

Obaj obywatele Ukrainy zostali obwinieni o kierowanie rowerem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich odpowie jeszcze za uszkodzenie roweru miejskiego. Za ten akt wandalizmu grozi mu nawet 5 lat więzienia.

(K.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone