Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradał myjnie samochodowe

18:16, 02.11.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu włamywał się do samoobsługowych myjni samochodowych. Na jego koncie są też inne poważne przestępstwa. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Kryminalni z chodzieskiej Policji w ostatnim czasie otrzymywali sygnały dotyczące uszkodzeń mienia bądź włamań do samoobsługowych myjni samochodowych. Do zdarzeń dochodziło na terenie powiatu chodzieskiego.

Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą szybko ustalili, kim był włamywacz. W czwartek 25 października zatrzymali mężczyznę, mieszkańca powiatu chodzieskiego i przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Wyrządzone przez niego straty zostały oszacowane przez właścicieli poszczególnych myjni na kwotę co najmniej 8.000 złotych. Mężczyzna uszkadzał zabezpieczenie drzwi do szaf sterujących, a następnie rabował gotówkę.

Jak się okazało, 28-latek miał na swoim koncie także dwie kradzieże z włamaniem do obiektu handlowego. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone