Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradał myjnie samochodowe

18:16, 02.11.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu włamywał się do samoobsługowych myjni samochodowych. Na jego koncie są też inne poważne przestępstwa. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Kryminalni z chodzieskiej Policji w ostatnim czasie otrzymywali sygnały dotyczące uszkodzeń mienia bądź włamań do samoobsługowych myjni samochodowych. Do zdarzeń dochodziło na terenie powiatu chodzieskiego.

Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą szybko ustalili, kim był włamywacz. W czwartek 25 października zatrzymali mężczyznę, mieszkańca powiatu chodzieskiego i przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Wyrządzone przez niego straty zostały oszacowane przez właścicieli poszczególnych myjni na kwotę co najmniej 8.000 złotych. Mężczyzna uszkadzał zabezpieczenie drzwi do szaf sterujących, a następnie rabował gotówkę.

Jak się okazało, 28-latek miał na swoim koncie także dwie kradzieże z włamaniem do obiektu handlowego. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

(K.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone