Zamknij
REKLAMA

Nagły zgon na stacji paliw

20:56, 18.11.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. OSP Szamocin

W niedzielę po godzinie  15:40 strażacy z OSP w Szamocinie wyjechali do zgłoszenia o wyjeździe do pomocy załodze Pogotowia Ratunkowego na ulicy Margonińskiej w Szamocinie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia rozpoznano, iż na miejscowej stacji paliw u jednej z osób doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Po przyjeździe strażaków osoby postronne prowadziły resuscytację.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wdrożeniu procedur resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykorzystaniem defibrylatora. Po przybyciu na miejsce ratowników medycznych strażacy wraz z ratownikami dalej prowadziły resuscytację. Niestety, po 45 minutach działań obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon poszkodowanego.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

IdaIda

0 0

Wielka tragedia (*) 08:11, 19.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone