Zamknij

Wypadek w Stróżewie

18:29, 12.12.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

11 grudnia 2018 roku o godzinie 10:10 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymał informację o wypadku samochodu osobowego, który wpadł do rowu w miejscowości Stróżewo (gmina Chodzież). Prawdopodobnie jedna osoba w wyniku zdarzenia została poszkodowana.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz Policję. Zastana sytuacja na miejscu zdarzenia: samochód osobowy znajdował się w przydrożnym rowie z uszkodzonym przodem i lewym bokiem. Kierująca znajdowała się na zewnątrz pojazdu, bez widocznych obrażeń, pod opieką osób postronnych. Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu wsparcia psychicznego kierującej pojazdem do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po przebadaniu kierującej przez lekarza PRM nie wystąpiła konieczność przetransportowania jej do szpitala (patrol Policji odwiózł kierującą do miejsca zamieszkania).

W działaniach trwających niecałą godzinę brały udział 4 zastępy straży pożarnej (z JRG PSP w Chodzieży i OSP KSRG Stróżewo), Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz Policja.

(K.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone