Zamknij

Policja zachęca do wstąpienia do służby

18:10, 04.04.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży spotkał się z młodzieżą klas maturalnych Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży. Celem wizyty była promocja zawodu policjanta w ramach hasła „Zostań jednym z nas”.

 

Komendant Sławomir Sobański osobiście spotkał się z młodzieżą, by przybliżyć jej zawód policjanta i zachęcić do wstąpienia w szeregi tej formacji. Szef chodzieskich policjantów opowiedział o swojej ścieżce kariery, objaśnił, czym jest służba i jakie niesie za sobą przywileje, a jakie ograniczenia. Przy tej okazji udzielił informacji w zakresie wysokości wynagrodzenia oraz dodatkowych świadczeń, czasu, jaki trzeba służyć, by móc przejść na emeryturę, czy związanych z awansem.

W drugie części spotkania rzecznik prasowy komendanta omówił poszczególne etapy procesu kwalifikacyjnego.

Młodzież oprócz tematów stricte związanych z procesem rekrutacji mogła usłyszeć także kilka historii związanych z pełnieniem służby w Policji.

 

Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży informuje, że od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 istnieje możliwość spotkania się z policjantem Zespołu Prezydialnego, Kadr i Szkolenia i porozmawiania na temat procesu rekrutacyjnego w Policji.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone