Zamknij
REKLAMA

Narkotykowa wpadka

14:11, 17.04.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

11 kwietnia kryminalni w jednym z mieszkań na terenie Chodzieży znaleźli narkotyki. Ich właściciel został zatrzymany. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu teraz kilka lat więzienia.

 

W miniony czwartek policjanci Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji weszli do jednego z mieszkań na terenie Chodzieży. Posiadali informacje, że mieszkający tam 37-latek może posiadać substancje zabronione. Przeprowadzone przeszukanie tylko to potwierdziło. Policjanci zabezpieczyli blisko 70 gramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone