Zamknij

Kierowca

Nr oferty: StPr/19/0282Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mostowa 2, 64-800 Chodzież, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: -dostawa pieczywa do odbiorców -wypisywanie dowodów dostawy pieczywa -rozliczanie zrzutów pieczywa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD PIEKARNICZY "SEZAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mostowa 2, 64-800 Chodzież, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Zenon Żyła
      Numer telefonu: 67 28 29 250
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Pomocnik stolarza meblowego - formatowanie płyt, oklejanie płyt, skręcanie i montarz mebli gotowych.
      StPr/19/0392
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Montaż okien , dzrwi i rolet
      StPr/19/0393
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towarów w sklepie
      StPr/19/0387
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Odbiór elementów ,kontrola jakości ,pakowanie i liczenie detali , sporządzanie rozpiski z zmiany, pozostałe prace na produkcji , sprzątanie etc.
      StPr/19/0357
      data rozpoczęcia pracy od 10.05.2019

      Prowadzenie treningu lekowego , wykonywanie naświetleń lampą sollux wg zaleceń lekarskich, wykonywanie innych zaleceń lekarskich, masaży , udzielanie pierwszej pomocy medycznej w nagłych przypadkach,
      StPr/19/0327
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 712 PLN

      Opieka nad mieszkańcami Domu, zapewnienie usług opiekuńczych zgodnie z obowiązującym standardem
      StPr/19/0286
      data rozpoczęcia pracy od 09.04.2019

      Zapewnienie opieki pielęgniarskiej mieszkańcom Domu , sprawowanie opieki dostaosowanej do potrzeb osób przewlekle somatycznie chorych , udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej.
      StPr/19/0280
      data rozpoczęcia pracy od 05.04.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -dostawa pieczywa do odbiorców -wypisywanie dowodów dostawy pieczywa -rozliczanie zrzutów pieczywa
      StPr/19/0282
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Organizacja transportów na terenie kraju
      StPr/19/0271
      data rozpoczęcia pracy od 03.04.2019

      Układanie kostki brukowej
      StPr/19/0231
      data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019