Zamknij

Operator myjni

Nr oferty: StPr/19/0407Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mostowa 8a, 64-800 Chodzież, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Mycie pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Jolanta Skupin Centrum Kosmetyki Samochodowej
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Mostowa 8a, 64-800 Chodzież, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Jolanta Skupin
    Numer telefonu: 693 159 474
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Zgodnie z art. 15 ustawy z dnia 09 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2018 r., poz. 998 ze zm.). Opracowanie i relaizacja planu pracy z rodziną we współpracy
    StPr/19/0442
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Organizowanie i kierowanie pracą Działu Wsparcia Środowiskowego, w którym realizowane są m.in. następujące zadania;przeprowadzanie rodzinnego wywiadu środowiskowego w celu ustalenia sytuacji osobistej
    StPr/19/0441
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Współpraca z pracownikami socjalnymi i asystentami rodziny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży w zakresie ustalania grupy osób wymagających pomocy psychologicznej , udzielenie wsparcia p
    StPr/19/0439
    wynagrodzenie od od 1 820 PLN

    Prowadzenie kont wydatków i dochodów w układzie klasyfikacji budżetowej , kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, bieżące księgowanie na kontach analitycznych i syntetycznych wszystkic
    StPr/19/0438
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Wydawanie wniosków dotyczących ustalania prawa do świadczeń;Przyjmowanie wniosków oraz innych dokumentów w zakresie ustalenia prawa do świadczeń;Rzetelne prowadzenie dokumentacji, zgodnie z obowiązują
    StPr/19/0440
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Pomoc geodecie w terenie, pomiary geodezyjne, praca przy komputerze.
    StPr/19/0419
    data rozpoczęcia pracy od 06.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Praca związana z nadzoremm nad obiektami żywności i żywienia oraz jakością artykułów spożywczych wyrobów kosmetycznych i przedmiotów do kontaktu z żywnością.
    StPr/19/0413
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
    wynagrodzenie od 1 700 - 4 260 PLN

    Praca z dziećmi z trudnościami w uczeniu się , z trudnościami z przystosowaniem społecznym , z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
    StPr/19/0410
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od 40 - 50 PLN

    StPr/19/0411
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2019
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 200 PLN

    Mycie pojazdów samochodowych
    StPr/19/0407
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN