Zamknij
REKLAMA

Muzyczni Czarodzieje z Piły – wydają 13 zaklęć dla zakochanych

18:14, 21.03.2017 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

The Wizards "Delight" – tak będzie się nazywała płyta pilskiego duetu w składzie: Karol Urbanek (kompozytor, instrumentalista) i Radosław Szulc (kompozytor, producent). Pan Karol Urbanek jest Dyrektorem Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Pile, a Radosław Szulc właścicielem Wytwórni Fonograficznej MusicRecords.

Album Delight to połączenie muzyki klasycznej, filmowej z domieszką elektroniki. Dominuje tam fortepian w otoczeniu skrzypiec, wiolonczeli, fletu, rożka angielskiego, kontrabasu i innych instrumentów niezbędnych do stworzenia niepowtarzalnego klimatu. Delight to wyjątkowa podróż w krainę pozytywnych ludzkich pragnień, odczuć i marzeń. Jest idealny na wyjątkowe chwile, bądź jako prezent dla kogoś bliskiego sercu. Dedykowany jest również dla miłośników muzyki klasycznej, filmowej, na czas relaksu, redukcji stresu lub ludzi, którzy potrzebują odpowiedniego nastroju podczas pracy, która wymaga skupienia.

Krążek zawiera 13 autorskich utworów. Zakupić będzie go można na stronie www.musicrecords.pl oraz w wybranych sklepach i galeriach, które będą wymienione na stronie Wydawcy. Orientacyjna cena: 39zł brutto. Premiera jest przewidziana na 13-go kwietnia 2017 r.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA