Zamknij

DJ na wesele w Poznaniu – jak znaleźć odpowiedniego wodzireja?

14.00, 24.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.01, 24.11.2022

Przygotowania do wesela wiążą się z formalnościami, które należy dopełnić, a także z poszukiwaniem stylizacji, sali weselnej, samochodu czy w końcu zgranej ekipy, odpowiadającej za muzykę. Jak wybrać DJ-a na wesele w Poznaniu i na co zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania ostatecznej decyzji? Dowiedz się już dziś!

DJ weselny w Poznaniu – gdzie go znaleźć?

Większość par boryka się z trudnościami związanymi z poszukiwaniem odpowiedniego wodzireja na wesele. To niezwykle istotna osoba, która odgrywa ważną rolę podczas przyjęcia weselnego. Choć większość DJ-ów kusi atrakcyjną ofertą, a konkurencja jest duża, to nie warto dać się zwieść pozorom i pięknie opisanym usługom, które niekoniecznie spełnią wszelkie oczekiwania. 

Przede wszystkim zacznijmy od tego, gdzie znaleźć dobrego wodzireja na wesele? Zdecydowanie jednym z najlepszych miejsc do poszukiwań jest sieć internet. Na poszczególnych stronach można znaleźć wiele propozycji i ofert, zestawić je ze sobą i porównać, bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak nie na tym kończą się poszukiwania prosto z wygodnej kanapy. Gdy już wstępnie wybierzemy kilka najkorzystniejszych ofert, konieczne jest spotkanie się z DJ-em twarzą w twarz. Jest to zalecane, aby mieć możliwość bezpośredniej rozmowy z wodzirejem i omówienia mniej i bardziej istotnych szczegółów.

Ponadto warto sugerować się opiniami, czy to w Internecie, czy wśród znajomych. Tak zwana poczta pantoflowa ma w tym przypadku duże znaczenie, gdyż można od zaufanych osób usłyszeć rekomendacje i tym samym skorzystać z ich polecenia. Oczywiście pamiętajmy przy tym, że spełnienie oczekiwań jednej pary młodej, wcale nie musi być równoznaczne z tym, że dany wodzirej okaże się odpowiedni na Waszym weselu. Wszystko ze względu na zupełnie różne wymagania, dlatego tutaj warto wspomnieć o jednej z najważniejszych cech DJ-a – indywidualne podejście do każdego klienta. To powinna być jedna z głównych zalet jego oferty.

Dobrym miejscem na poszukiwanie godnej zaufania osoby, która będzie odpowiadać za obsługę muzyczną wesela i tym samym dobrą zabawę podczas przyjęcia są także grupy tematyczne funkcjonujące w mediach społecznościowych, jak i fora internetowe. Wymiana opinii osób, które miały już okazję skorzystać z danych usług, jest w tym przypadku ważną wskazówką.

DJ na wesele – zakres usług i portfolio

Korzystnie z usług DJ-a na weselu jest aktualnie niezwykle popularnym rozwiązaniem, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród par planujących przyjęcie weselne. Z tego względu warto z odpowiednim wyprzedzeniem rozejrzeć się za konkretną osobą, gdyż niektórzy DJ-e mają zarezerwowane terminy na najbliższe tygodnie czy nawet miesiące. Gdy już znajdziecie odpowiedniego wodzireja, koniecznie zwróćcie uwagę na szczegóły oferty i umówcie się na spotkanie. 

Podczas pierwszej rozmowy od razu sprawdzicie, czy złapiecie z potencjalnym DJ-em wspólny język, czy będzie możliwość bezproblemowego ustalenia repertuaru, w tym konkretnych utworów, a także dopytacie, jak wyglądają przerwy w pracy DJ-a podczas przyjęcia weselnego. Ponadto można zapytać, czy jest szansa na zamawianie przez gości dedykacji oraz jakie są wymagania techniczne wodzireja.

Sam zakres usług może zarówno kończyć się na odpowiadaniu za muzykę, jak i dopiero zaczynać od oprawy muzycznej. Dodatkową zaletą będzie DJ oferujący zapraszanie do tańca, wznoszenie toastów czy zachęcanie gości do zabaw weselnych. Ponadto wodzirej powinien prezentować się nienagannie, a jego strój pasować do okazji. Dodatkowo niezwykle ważną cechą jest wysoka kultura osobista.

Warto także skontrolować doświadczenie DJ-a w branży na podstawie przedstawionego portfolio. Niestety w branży działa wielu pseudo-profesjonalistów, którzy oferują niskiej jakości usługi bądź dysponują najsłabszej klasy sprzętem. Najlepiej zatem zapoznać się ze zdjęciami i filmikami, które najlepiej obrazują pracę wodzireja.

Obsługa muzyczna wesela w Poznaniu – szczegóły, które warto ustalić

Zdecydowanie się na usługi odpowiedniej osoby z tej branży pozwoli bawić się przy ulubionych utworach, które dotyczą określonych preferencji muzycznych. Warto zatem ustalić repertuar, gdyż to jedna z najważniejszych kwestii, jaką należy omówić z DJ-em. Oczywiście ważna jest cena i zakres usług, które się w nią wliczają. Warto zapytać o dodatkowe koszty czy usługi extra-płatne, gdyż być może któraś z nich może być dla Was interesująca. Nierzadko wodzireje czuwają nie tylko nad oprawą muzyczną, ale również nad odpowiednią scenerią wesela i zabawą wszystkich gości, dlatego warto sprawdzić, czy wybrany DJ na wesele sprawdzi się także jako mówca.

Zadania, które warto powierzyć wodzirejowi

Warto pamiętać, że nie każdy DJ będzie dobrym wodzirejem, dlatego tak ważne jest omówienie szczegółów. Za jakie zadania może być odpowiedzialna ta osoba? Oczywiście w pierwszej kolejności za doskonałe nagłośnienie i świetny repertuar, dopasowany do indywidualnych oczekiwań nowożeńców. Poza tym może zająć się także wprowadzeniem w każdy element uroczystości, a podczas wesela jest ich kilka – toast, pierwszy taniec, zachęcanie do szaleństwa na parkiecie, robienie przerw na spożywanie dań czy informowanie o nadchodzących posiłkach i torcie. Ponadto wodzirej może także zająć się organizacją oczepin czy ogólną koordynacją przebiegu wesela, aby wszystko szło zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

DJ na wesele – Poznań i okolice

Poszukując najlepszego DJ-a na wesele w Poznaniu i okolicy warto poznać ofertę DJ Perkusisty, który w trakcie wesela jest w stanie zaskoczyć wszystkich gości i zagwarantować doskonałą zabawę. Przyjęcie z jego udziałem z pewnością zostanie na długo zapamiętane. To przykład profesjonalisty, który sprawi, że nikt nie będzie się nudził. Miksowana muzyka w trakcie imprezy i dogrywanie na perkusji na żywo do najpopularniejszych kawałków muzycznych każdego porwie na parkiet. To również kolejna zaleta niektórych DJ-ów, którzy jak widać na podanym przykładzie, mogą oferować znacznie więcej niż konkurencja. Zatem już dziś wybierz z głową wodzireja, który porwie tłumy do zabawy i szaleństwa na parkiecie!

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%