Zamknij
REKLAMA

Drewniane domy sposób na zdrowy odpoczynek

15:28, 27.04.2020 | materiały partnera

Coraz więcej Polaków mieszkających w dużych aglomeracjach miejskich, tęskni za ucieczką na łono natury.  Wszechobecny beton sprawia, iż tęsknią za bliskością parków i jezior. W ostatnich latach eksperci dostrzegli  znaczny wzrost zainteresowania działkami budowlanymi, usytuowanymi w pobliżu atrakcyjnych turystycznie miejsc. Eko Architektura, która obecnie uznawana jest za lidera na rynku drewnianych konstrukcji mieszkalnych, wychodzi naprzeciw potrzebie naszych rodaków, i produkuje niedrogie, wytrzymałe oraz w pełni ekologiczne domy z drewna. Dyrektor firmy Przemysław Balcewicz chętnie opowie o szczegółach oferty Eko Architektury, która do budowy domów sprowadza wybrane gatunki drzew z odległej Skandynawii.

Panie dyrektorze w związku z tym, iż drewniane domy w całości powstają na terenie kierowanego przez Pana przedsiębiorstwa, proszę wyjaśnić jak wyglądają warunki dostawy, a także gwarancja?

Na terenie województw: Kujawsko-pomorskiego, Lubelskiego, Podlaskiego, Mazowieckiego, Wielkopolskiego oraz Warmińsko-mazurskiego klient płaci wyłącznie za domek drewniany. W przypadku pozostałych województw do ceny towaru należy doliczyć koszt dostawy, który ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Podczas pierwszej rozmowy dotyczącej zakupu domu z drewna, pytamy klienta o to, czy posiada swobodny dojazd do działki, na której stanie konstrukcja. Tylko gwarancja swobodnego dojazdu samochodów ciężarowych sprawia, iż podejmiemy się realizacji zlecenia.

Każde zamówienie wysyłane jest w paczkach, których waga waha się od 100 kg do 1600 kg. Przed wysyłką domu z drewna kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia terminu dostawy. W przypadku nieodebrania zamówienia, możemy wysłać je ponownie, z tym, iż odbędzie się to za dodatkową opłatą.

Nasza gwarancja na wszystkie wyprodukowane przez nas konstrukcje wynosi 10 lat. Podstawą do jej złożenia są dokumenty, które klient otrzymuje podczas odebrania szczelnie zapakowanych elementów konstrukcyjnych. Przestrzegam, aby przekazanych przez naszych pracowników dokumentów nie wyrzucać, gdyż wówczas klient traci możliwość dokonania zwrotu uszkodzonych elementów.

Czy Eko Architektura zajmuje się produkcją jedynie drewnianych domów?

Nasze przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie szereg konstrukcji wykonanych z wysokiej klasy drewna pochodzącego z północy kontynentu, które wykazuje dużą odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Oprócz domków drewnianych w szerokiej ofercie posiadamy:

  • Domki letniskowe i sauny,
  • Domy ogrodowe,
  • Altany,
  • Miejsca grillowe,
  • Garaże,
  • Wiaty,
  • Domy całoroczne z izolacją,

W przypadku domów z drewna oferujemy budowę konstrukcji  parterowych, jak i piętrowych. Oprócz najczęściej wybieranych modeli znajdujących się w naszym katalogu, tworzymy domy na indywidualne zamówienie klienta. W takim wypadku czas realizacji zamówienia zależy od skomplikowania projektu.  

Dlaczego klienci powinni wybrać Pana przedsiębiorstwo?

Eko Architektura obecnie jest liderem w produkcji domów z drewna. Oferujemy najlepszą cenę na rynku. Wraz z zespołem ekspertów dążymy do tego, aby każdy Polak mógł zakupić własny domek letniskowy. Tylko u nas zestaw Premium kosztuje tyle co standard. Wysokiej klasy okna i szyby, a także wytrzymałe drzwi wraz z osprzętem, dołączone są do każdego wysyłanego przez nas zlecenia. Oprócz tego wyróżnia nas krótki czas realizacji zleceń. W przypadku standardowych projektów nie przekracza dwóch do trzech tygodni, w przypadku domów na zamówienie czas realizacji ulega wydłużeniu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%