Zamknij
REKLAMA

Orły Krawiectwa - Jak zacząć starać się o wygraną w plebiscycie

09:29, 03.09.2020 | materiały partnera

O plebiscycie Orły Krawiectwa opinii można znaleźć wiele. Laureaci zestawienia zdają się być bardzo zadowoleni z uzyskania swoich wysokich wyników, zaś osoby, które nie wzięły nawet udziału w konkursie narzekają na to, że strasznie trudno do grona wyróżnionych się dostać. Przyjrzyjmy się więc temu jak plebiscyt Orły Krawiectwa działa i czego potrzeba, by dołączyć do grona zwycięzców.

Orły Krawiectwa – jak zacząć?

Na początek musisz założyć działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, świadczącą usługi z zakresu krawiectwa. Niestety, w plebiscycie nie mogą brać udziału krawcowe, które pracują u kogoś na umowie o pracę czy też o dzieło. Jednostka, która zgłasza się do plebiscytu Orły Krawiectwa musi być całkowicie samodzielna, np. zakład krawiecki we Wrocławiu.

Orły Krawiectwa od podstaw

Skoro początek mamy już za sobą, pora na kolejny krok, czyli rejestrację uczestnictwa w plebiscycie. Jest to etap, którego nie można pominąć. W tym celu należy udać się na stronę główną zestawienia (https://www.orlykrawiectwa.pl/) i odnaleźć zakładkę na złotym tle „Zgłoś się”. W formularzu należy podać numer telefonu Twojej firmy, adres działalności oraz jej nazwę. Tylko tyle wystarczy, by wziąć udział w zestawieniu. Nie potrzeba opłat wpisowych, szeregu rekomendacji czy skomplikowanej dokumentacji – to takie proste!

Jak wybieramy zwycięzców plebiscytu

Laureaci wyłaniani są w drodze głosowania pośredniego. Firma organizująca plebiscyt za pośrednictwem automatycznego oprogramowania komputerowego gromadzi oceny zgłoszonych firm z portali typu Google Maps, Panorama Firm, Groupon, Cylex, Facebook, Pkt, itp. Następnie, z zebranych not wyliczana jest średnia ważona, która jest podstawą do porównania przedsiębiorstw. Wszyscy, którzy uzyskają wynik końcowy nie mniejszy niż 8.0 pkt (na 10.0 możliwych), zostają laureatami plebiscytu Orły Krawiectwa.

Co więcej można powiedzieć o Orłach?

Orły to przedsięwzięcie organizowane w 58 różnych kategoriach branżowych, wśród których znajdziemy szklarzy, weterynarzy, kosmetyczki, firmy budowlane czy biura rachunkowe. W każdym z zestawień znajdziemy setki specjalistów, których wybrały dziesiątki tysięcy klientów, zadowolonych z ich usług. Wierzymy, że to właśnie w tych opiniach jest prawdziwa siła!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%