Zamknij

REKLAMA
07:56, 13.01.2020
Większość osób trenujących sporty sylwetkowe czy to na poziomie amatorskim, czy też na poziomie startowania w zawodach wcześniej czy później zaczyna trening i reżim związany z dietą, a wszystko po to by spalić zbędną tkankę tłuszczową. Każdy z nas jest inny, na każdego działają inne metody treningowe, czy dieta dlatego to, co z powodzeniem sprawdza się u kolegi, czy koleżanki z sali treningowej, nie koniecznie musi przynieść podobny efekt nam samym.
4
10:41, 15.05.2019
Nadchodzi lato, które większości z nas kojarzy się z relaksem i wypoczynkiem. Masz swój ogrodu czy balkon i zastanawiasz się, co kupić do swojej strefy relaksu? Porównujesz hamak, leżak i huśtawkę? Zajrzyj na naszego bloga gdzie podpowiemy Ci jakie wady i zalety ma każdy mebel. Jeżeli zastanawiasz się, co najlepiej sprawdzi się w ogrodzie, musisz koniecznie zajrzeć na naszego bloga. Wzięliśmy w obroty huśtawki, leżaki i hamaki, aby wybrać to co najlepsze dla Ciebie.
169
10:45, 06.02.2019
Stłuczka, kraksa, wypadek, kolizja - co robić? Po pierwsze zachować spokój. Bo powiedzmy sobie szczerze. Nerwy są złym doradcą. Tym bardziej, gdy musimy wysiąść ze zniszczonego samochodu, udzielić pierwszej pomocy, wezwać karetkę, policję, zadzwonić po lawetę. I jeszcze martwimy się o zniżki OC.
11:13, 27.12.2018
Wiele osób zastanawia się nad możliwością rozliczenia deklaracji podatkowej PIT łącznie z małżonkiem. Jedną z nich, jest zeznanie PIT-36. Czy istnieje możliwość wspólnego rozliczenia PIT-36? Jakie warunki należy spełnić? I wreszcie jak to zrobić w praktyce?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
9
00:00, 07.08.2018
Twój stary ogród znudził Ci się? Masz ochotę na zmianę, ale niekoniecznie dużym kosztem? W artykule zdradzamy jak odmienić twój ogród, na nowoczesną nutę.
13:32, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
16:45, 13.04.2018
Wiosną mamy więcej energii i potrzebujemy też więcej przestrzeni. Ten czas sprzyja porządkom w domu, ogrodzie i garażu. Te porządki mogą być jednak nie tylko przyjemne, ale i… dochodowe. Czy przyszło Ci do głowy, ile rzeczy w Twoim domu leży od miesięcy nieużywanych? Te rzeczy można sprzedać i dobrze na tym zarobić.
09:42, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
09:41, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
15:20, 06.12.2017
Odpowiednio sformułowane hobby w naszej aplikacji do potencjalnego pracodawcy może wzbudzić u niego większe zainteresowanie naszą osobą, czy nawet zaintrygować go. W odpowiedziach na oferty pracy opisujmy szczerze nasze hobby, a szanse na rozmowę kwalifikacyjną staną się większe. Jak to zrobić? Warto zastosować się do rad, jakie ma dla nas pracuj.pl.
REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone