Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:29, 03.09.2020
O plebiscycie Orły Krawiectwa opinii można znaleźć wiele. Laureaci zestawienia zdają się być bardzo zadowoleni z uzyskania swoich wysokich wyników, zaś osoby, które nie wzięły nawet udziału w konkursie narzekają na to, że strasznie trudno do grona wyróżnionych się dostać. Przyjrzyjmy się więc temu jak plebiscyt Orły Krawiectwa działa i czego potrzeba, by dołączyć do grona zwycięzców.
14:42, 24.08.2020
Plebiscyt branżowy Orły Stomatologii jest dedykowany dla lekarzy ambitnych, którzy naprawdę chcą rozwijać się w swoim fachu oraz wiedzieć jak ich pracę postrzegają pacjenci. W bezpośredniej relacji nie zawsze jest możliwe otrzymać realną opinię o wykonanych przez nas usługach z zakresu ochrony zdrowia jamy ustnej. Jednak organizatorzy plebiscytu mają na to swój sposób.
14:51, 03.06.2020
W przypadku niektórych profesji związanych z opieką nad dziećmi nie jest konieczne posiadanie wykształcenia pedagogicznego, choć rzecz jasna jest ono pożądane. Dotyczy to opieki nad dziećmi w żłobkach i klubach dziecięcych. Ponieważ coraz więcej powstaje tego typu miejsc warto zastanowić się, jakie cechy predestynują do wykonywania takiej pracy.
14:49, 02.06.2020
Wiele mówi się o zaletach, jakie powinien posiadać pracownik. Warto dowiedzieć się również o tym, jakie są najmniej pożądane cechy wśród potencjalnych pracowników. Pewne typy osobowości są wręcz znienawidzone zarówno przez rekruterów, jak i zespół, z którym pracujemy.
14:45, 01.06.2020
Każdego roku moda na CV się zmienia. Istnieje kilka uniwersalnych zasad tworzenia życiorysu, które są trwałe od dziesiątek lat, jednak ewolucja tego dokumentu jest bardzo burzliwa. Od kartki w kratkę zapisywanej ręcznie długopisem i marginesów robionych linijką, do laserowego, najwyższej jakości wydruku, na grubym papierze, ozdobionym specjalną, modną grafiką i pięknym, profesjonalnie wykonanym zdjęciem.
13:08, 29.05.2020
Kupowanie polskich produktów ma wiele zalet – poza wspieraniem rodzimej gospodarki wiele osób ceni krajowe produkty ze względu na jakość. Jedną z takich firm jest producent oświetlenia Nowodvorski. Warto przyjrzeć się ofercie tej firmy, ponieważ w swoim katalogu posiada zarówno tradycyjne lampy, jak i propozycje dla miłośników nowoczesnego designu.
15:28, 27.04.2020
Coraz więcej Polaków mieszkających w dużych aglomeracjach miejskich, tęskni za ucieczką na łono natury.  Wszechobecny beton sprawia, iż tęsknią za bliskością parków i jezior. W ostatnich latach eksperci dostrzegli  znaczny wzrost zainteresowania działkami budowlanymi, usytuowanymi w pobliżu atrakcyjnych turystycznie miejsc. Eko Architektura, która obecnie uznawana jest za lidera na rynku drewnianych konstrukcji mieszkalnych, wychodzi naprzeciw potrzebie naszych rodaków, i produkuje niedrogie, wytrzymałe oraz w pełni ekologiczne domy z drewna. Dyrektor firmy Przemysław Balcewicz chętnie opowie o szczegółach oferty Eko Architektury, która do budowy domów sprowadza wybrane gatunki drzew z odległej Skandynawii.
14:25, 21.03.2020
Właściwa ilość snu jest nie tylko gwarancją dobrego samopoczucia. Wysypianie się to także niezwykle ważna kwestia dla naszego zdrowia. Podczas snu w ludzkim ciele zachodzi mnóstwo wyjątkowo istotnych procesów. Nie ma jednoznacznych badań wskazujących na to, ile czasu w ciągu doby należy spać. Wszystko jest kwestią dość indywidualną i zależy od wielu różnych czynników takich jak pora roku, wiek, rodzaj wykonywanej pracy czy aktywności w ciągu dnia, czynniki genetyczne. 
12:10, 20.03.2020
KRL, czyli Kontroler Ruchu Lotniczego jest jednym z najtrudniejszych zawodów świata. Predysponowanych do jego wykonania jest niewielki odsetek ludzi. Muszą oni odznaczać się niezwykłymi cechami. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym tajemniczym zawodzie.
12:07, 19.03.2020
W zależności od rodzaju stanowiska, dany pracownik powinien odznaczać się konkretnymi cechami osobowości i kompetencjami. Jednak istnieje kilka uniwersalnych cech, które są mile widziane u każdego pracownika, na każdym stanowisku pracy. Warto sprawdzić, czy je posiadamy.
09:41, 06.02.2020
Podczas jazdy samochodem wjechałeś w dziurę, najechałeś na gwóźdź lub wykonałeś agresywny manewr i pękła Ci opona? Nie wiesz jak wymienić koło lub nie masz wszystkich potrzebnych do tego narzędzi? Sprawdź co możesz w takiej sytuacji zrobić.
07:56, 13.01.2020
Większość osób trenujących sporty sylwetkowe czy to na poziomie amatorskim, czy też na poziomie startowania w zawodach wcześniej czy później zaczyna trening i reżim związany z dietą, a wszystko po to by spalić zbędną tkankę tłuszczową. Każdy z nas jest inny, na każdego działają inne metody treningowe, czy dieta dlatego to, co z powodzeniem sprawdza się u kolegi, czy koleżanki z sali treningowej, nie koniecznie musi przynieść podobny efekt nam samym.
6
10:41, 15.05.2019
Nadchodzi lato, które większości z nas kojarzy się z relaksem i wypoczynkiem. Masz swój ogrodu czy balkon i zastanawiasz się, co kupić do swojej strefy relaksu? Porównujesz hamak, leżak i huśtawkę? Zajrzyj na naszego bloga gdzie podpowiemy Ci jakie wady i zalety ma każdy mebel. Jeżeli zastanawiasz się, co najlepiej sprawdzi się w ogrodzie, musisz koniecznie zajrzeć na naszego bloga. Wzięliśmy w obroty huśtawki, leżaki i hamaki, aby wybrać to co najlepsze dla Ciebie.
196
10:45, 06.02.2019
Stłuczka, kraksa, wypadek, kolizja - co robić? Po pierwsze zachować spokój. Bo powiedzmy sobie szczerze. Nerwy są złym doradcą. Tym bardziej, gdy musimy wysiąść ze zniszczonego samochodu, udzielić pierwszej pomocy, wezwać karetkę, policję, zadzwonić po lawetę. I jeszcze martwimy się o zniżki OC.
11:13, 27.12.2018
Wiele osób zastanawia się nad możliwością rozliczenia deklaracji podatkowej PIT łącznie z małżonkiem. Jedną z nich, jest zeznanie PIT-36. Czy istnieje możliwość wspólnego rozliczenia PIT-36? Jakie warunki należy spełnić? I wreszcie jak to zrobić w praktyce?
REKLAMA