Zamknij

REKLAMA
14:25, 21.03.2020
Właściwa ilość snu jest nie tylko gwarancją dobrego samopoczucia. Wysypianie się to także niezwykle ważna kwestia dla naszego zdrowia. Podczas snu w ludzkim ciele zachodzi mnóstwo wyjątkowo istotnych procesów. Nie ma jednoznacznych badań wskazujących na to, ile czasu w ciągu doby należy spać. Wszystko jest kwestią dość indywidualną i zależy od wielu różnych czynników takich jak pora roku, wiek, rodzaj wykonywanej pracy czy aktywności w ciągu dnia, czynniki genetyczne. 
12:10, 20.03.2020
KRL, czyli Kontroler Ruchu Lotniczego jest jednym z najtrudniejszych zawodów świata. Predysponowanych do jego wykonania jest niewielki odsetek ludzi. Muszą oni odznaczać się niezwykłymi cechami. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym tajemniczym zawodzie.
12:07, 19.03.2020
W zależności od rodzaju stanowiska, dany pracownik powinien odznaczać się konkretnymi cechami osobowości i kompetencjami. Jednak istnieje kilka uniwersalnych cech, które są mile widziane u każdego pracownika, na każdym stanowisku pracy. Warto sprawdzić, czy je posiadamy.
09:41, 06.02.2020
Podczas jazdy samochodem wjechałeś w dziurę, najechałeś na gwóźdź lub wykonałeś agresywny manewr i pękła Ci opona? Nie wiesz jak wymienić koło lub nie masz wszystkich potrzebnych do tego narzędzi? Sprawdź co możesz w takiej sytuacji zrobić.
07:56, 13.01.2020
Większość osób trenujących sporty sylwetkowe czy to na poziomie amatorskim, czy też na poziomie startowania w zawodach wcześniej czy później zaczyna trening i reżim związany z dietą, a wszystko po to by spalić zbędną tkankę tłuszczową. Każdy z nas jest inny, na każdego działają inne metody treningowe, czy dieta dlatego to, co z powodzeniem sprawdza się u kolegi, czy koleżanki z sali treningowej, nie koniecznie musi przynieść podobny efekt nam samym.
5
10:41, 15.05.2019
Nadchodzi lato, które większości z nas kojarzy się z relaksem i wypoczynkiem. Masz swój ogrodu czy balkon i zastanawiasz się, co kupić do swojej strefy relaksu? Porównujesz hamak, leżak i huśtawkę? Zajrzyj na naszego bloga gdzie podpowiemy Ci jakie wady i zalety ma każdy mebel. Jeżeli zastanawiasz się, co najlepiej sprawdzi się w ogrodzie, musisz koniecznie zajrzeć na naszego bloga. Wzięliśmy w obroty huśtawki, leżaki i hamaki, aby wybrać to co najlepsze dla Ciebie.
193
10:45, 06.02.2019
Stłuczka, kraksa, wypadek, kolizja - co robić? Po pierwsze zachować spokój. Bo powiedzmy sobie szczerze. Nerwy są złym doradcą. Tym bardziej, gdy musimy wysiąść ze zniszczonego samochodu, udzielić pierwszej pomocy, wezwać karetkę, policję, zadzwonić po lawetę. I jeszcze martwimy się o zniżki OC.
11:13, 27.12.2018
Wiele osób zastanawia się nad możliwością rozliczenia deklaracji podatkowej PIT łącznie z małżonkiem. Jedną z nich, jest zeznanie PIT-36. Czy istnieje możliwość wspólnego rozliczenia PIT-36? Jakie warunki należy spełnić? I wreszcie jak to zrobić w praktyce?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
10
00:00, 07.08.2018
Twój stary ogród znudził Ci się? Masz ochotę na zmianę, ale niekoniecznie dużym kosztem? W artykule zdradzamy jak odmienić twój ogród, na nowoczesną nutę.
13:32, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone