Zamknij
REKLAMA

Dodatkowe siły policji na sylwestra w Zakopanem

15:18, 30.12.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Sylwester Marzeń z TVP na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej został zgłoszony na 30 tys. osób. Choć na wyznaczonym terenie porządku będzie pilnowała firma ochroniarska zapewniona przez organizatora, to policja spodziewa się, że nawet tyle samo osób może zebrać się na przyległym terenie, aby z dystansu uczestniczyć w wielkiej imprezie.

Do Zakopanego przyjechały dodatkowe siły policji z garnizonu krakowskiego. W sumie ponad 300 policjantów będzie pełniło służbę pod Tatrami w sylwestrową noc - przekazał rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Wielka sylwestrowa scena z rozbudowaną scenografią na Równi Krupowej jest już w pełni gotowa. Górna Równia Krupowa została podzielona na sektory dla widzów. W środę odbyły się pierwsze próby na których pojawili się m.in. Zenek Martyniuk, zespół Weekend oraz Daria.

W okolicach sceny już pojawiają się sylwestrowicze.

"Przyjechaliśmy z rodziną specjalnie, aby przywitać nowy rok pod Tatrami. Przyszliśmy pod scenę i mamy nadzieję, że na próbach uda nam się zobaczyć artystów, może Jasona Derulo albo Marylę" - powiedziała PAP Mariola z Podkowy Leśnej.

Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godz. 18 przez wyznaczone bramy. Aby wejść na Sylwestra Marzeń z TVP trzeba pobrać bezpłatny bilet ze strony internetowej www.bilety.tvp.pl.

Gwiazdą zakopiańskiego Sylwestra Marzeń z TVP będzie niewątpliwie Jason Derulo. Na scenie pod Giewontem wystąpią też Julio Iglesias Junior oraz Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Na zakopiańskiej scenie zaśpiewają także Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz Stanisław Karpiel-Bułecka.(PAP)

autor: Szymon Bafia

szb/ ok/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%