Zamknij
REKLAMA

Minus dla władz Chodzieży!

18:40, 15.12.2017 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Nie spisały się w tym roku władze Chodzieży przy świątecznym przystrojeniu miasta. 

Kilka niezgrabnie rzuconych świetlnych łańcuchów na świerki na chodzieskim Rynki już chyba na nikim nie robią większego wrażenia. Widać władze Chodzieży mają święta za nic. Może warto by włodarze miasta poczuli świąteczną atmosferę z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy do oddalonego o 12 kilometrów Margonina. Mimo, że Margonin jest o wiele mniejszy od Chodzieży, to jednak władze na czele z burmistrzem J. Piechockim zadbali o świąteczną iluminację. 

I na nic zdadzą się tłumaczenia, że miasta nie stać na przystrojenie Chodzieży. Skoro stać na to o wiele mniejszy Margonin, stać i Chodzież. Tylko trzeba chcieć...

W weekend zaprezentujemy na naszym portalu jak wygląda świątecznie przyozdobiony Margonin. 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

LisicaLisica

5 1

No ba, przykro kiedy chwaląc się świątecznymi pięknymi ozdobami musimy powołać się na margonińskie ozdoby, nie da się ukryć, tam jest pięknie, co roku inaczej a Chodzież? W parku z fontanną straszy ciemnością, ozdobione jedno drzewko, a rynek.. jak co roku ! Ale trzymam sie nadzieii ze zdobienie jest w trakcie..

19:09, 15.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChodzieżakChodzieżak

6 2

Wstyd Panie Burmistrzu! Dlaczego Margonin może być ładnie przystrojony, a nasze miasto nie! 19:12, 15.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone