Zamknij
REKLAMA

Jesienny Piknik Rodzinny w Zacharzynie

17:47, 29.10.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

20 października po raz drugi w Szkole w Zacharzynie odbył się Jesienny Piknik Rodzinny. Impreza miała charakter charytatywny, bo zbierano  pieniążki na leczenie i rehabilitację jednego z uczniów. 

Zarówno na dzieci jak i dorosłych czekało wiele atrakcji. Była loteria, koło fortuny, zawody sportowe, malowanie twarzy oraz zajęcia artystyczne.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, kawa, herbata, kiełbaski oraz przepyszny żurek.

Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów, nauczycieli oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej w Strózewie za zorganizowanie zbiórki pieniędzy dla naszego kolegi na terenie swojej szkoły - napisała dyrekcja placówki. 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone