Zamknij

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Chodzieży

17:58, 09.01.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej na szkolenie składające się z wykładu teoretycznego oraz treningu pokazowego, które odbędzie się 22.01.2020 r. od godziny 16:00 na obiektach Hali Sportowo- Widowiskowej przy ul. Wyszyńskiego 2 w Chodzieży. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek: Program szkolenia PZPN, Piłka Nożna w Szkole, Podręcznik Trenera Piłki Nożnej Dzieci.

Przypominamy, że Projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej i sportowej edukacji.

Ponadto trenerów posiadających wiedzę dotyczącą utalentowanych zawodników i zawodniczek z powiatu prosimy o kontakt mailowy w celu ewentualnego powołania ich na wydarzenie Mobilnego AMO.

Harmonogram 22.01.2020 r.  

16:00 Wykład teoretyczny o tematyce „Kreatywność” /Gra selekcyjna dla kat. Młodzik r.2007/08

17.00 Trening Pokazowy dla kat. Orlik r.2009/10 o tematyce „Rozwój kreatywności i inteligencji piłkarskiej”

18:00 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja , rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.

Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do przedłużenia licencji trenerskich odbywa się poprzez portal PZPN24  

Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO - Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.

https://youtu.be/LiatNyoXEDQ            

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%