Zamknij
REKLAMA

Daria Zawiałow i Ania Dąbrowska na rozpoczęcie lata

13:13, 19.06.2021 | K.D
Skomentuj Daria Zawiałow. Fot. Anna Dęga
REKLAMA

To było powitanie lata! Po ponad roku przerwy spowodowanej pandemią znów można organizować koncerty plenerowe. ChDK zorganizował więc "Powitanie Lata". W pierwszym dniu wystąpiła Ania Dąbrowska i Daria Zawiałow. Publiczność była oczarowana ich występami. 

Jako pierwsza wystąpiła Ania Dąbrowska, która wykonała wszystkie swoje największe hity, jak chociażby "Dreszcze" z filmowego hitu "Porady na zdrady". Po jej koncercie i 20 minutowej przerwie technicznej na scenie pojawiła się Daria Zawiałow. Od razu powiedziała, że na scenie chodzieskiego amfiteatru nie jest po raz pierwszy. Była tu już jako 12-latka, kiedy brała udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Przypomniała też, że bardzo mile wspomina czas spędzony nie tylko na festiwalu, ale także w domkach nad jeziorem. 

Daria Zawiałow wydała nową płytę „Wojny i noce”. Jest to trzeci album artystki, którego zapowiedź stanowią hity „Kaonashi” oraz „Za krótki sen” nagrany razem z Dawidem Podsiadło. Na nowej płycie Darii Zawiałow  można usłyszeć syntezatory inspirowanie brzmieniem lat 80-tych, pomieszanych z odrobiną współczesności. 

- „Wojny i noce” to album który jest najbardziej przemyślaną koncepcyjnie płytą w moim życiu,   zarówno jeśli chodzi o warstwę muzyczną i liryczną i całą oprawę graficzną - mówi Daria Zawiałow. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.  

Anna Dęga

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%