Zamknij

W Chodzieży coraz więcej murali

19:08, 23.06.2024 Aktualizacja: 19:09, 23.06.2024
Skomentuj fot. Krzysztof Dęga fot. Krzysztof Dęga

W Chodzieży coraz bardziej kolorowo. Wszystko za sprawą murali i ceramicznego art-u nad brzegiem jeziora Miejskiego. 

Zwykli mieszkańcy Chodzieży czasem nie doceniają murali, jakie pojawiają się w mieście. To samo jeśli chodzi o figurki Karzełków Promienistych. 

Tymczasem dla turysty to duża atrakcja. Szczególnie w tym roku, kiedy postał w mieście szlak Karzełków Promienistych, prowadzący przez różne ciekawe miejsca. W Urzędzie Miasta można nawet dostać mapę Chodzieży z zaznaczonymi miejscami, w których powstały mini rzeźby. 

Ciekawie wygląda także mur nad Jeziorem Miejskim. Tam, od kilku lat, króluje street art ceramiczny. Osoby niepełnosprawne wypalają różnego typu porcelanę i wklejają ją na murze. Dzięki temu spacerowiczów nie wita szary, brzydki mur, ale kolorowe kompozycje. 

A Wam podoba się taka kolorowa wizja Chodzieży? Piszcie w komentarzu!

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu superchodziez.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%