Zamknij
REKLAMA

Wichura w Szamocinie

08:57, 22.09.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. OSP Szamocin

Zapowiadana przez nas wichura potwierdziła się. Wiało w całym regionie.

Po godz. 22.00 strażacy z OSP Szamocin wyjechali do powalonego konaru drzewa na linie energetyczne przy drodze wojewódzkiej numer 190 na ulicy Marcinkowskiego w Szamocinie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia rozpoznano iż konar drzewa zwisa na liniach energetycznych, czujniki wykazały iż linia znajduje się pod napięciem.

Działania straży  polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wstrzymaniu ruchu na drodze wojewódzkiej, a później wprowadzeniu ruchu wahadłowego.

Pracownicy pogotowia energetycznego zabezpieczyli uszkodzoną linię, a strażacy ścieli konar przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Dwie godziny wcześniej OSP w Szamocinie wyjeżdżała  do powalonego drzewa na ulicy Ogrodowej w Szamocinie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia rozpoznano iż powalone drzewo całkowicie blokuje drogę gminną. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pocięciu powalonego konaru oraz ścięciu uszkodzonego, zagrażającego drzewa.

O godz. 21:26 ochotnicy z Szamocina znów zostali wezwani  do powalonego drzewa na drodze gminnej miejscowości Nałęcza.

Tutaj również działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pocięciu powalonego konaru drzewa oraz uprzątnięciu drogi.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone