Zamknij
REKLAMA

Chodzieska Policja zachęca do wstąpienia do służby

08:00, 29.09.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnim czasie w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży zorganizowano drzwi otwarte dla osób, które są zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji.

Otwarte drzwi zaplanowano na 19 i 26 września. Chętnych, by dowiedzieć się, jak wyglądają poszczególne etapy procesu kwalifikacyjnego nie brakowało. Podczas spotkania zainteresowani mogli usłyszeć także, czym jest służba w tej formacji, jakie niesie za sobą przywileje, a jakie ograniczenia. Nie brakowało pytań o wysokość wynagrodzenia oraz dodatkowych świadczeń, czas jaki trzeba służyć, by móc przejść na emeryturę, czy związanych ze ścieżką awansu.

Policjanci, którzy prowadzili spotkania, oprócz tematów związanych stricte z procesem rekrutacji, dzielili się także swoimi spostrzeżeniami, historiami, by zobrazować uczestnikom spotkania, czym jest służba w Policji.

Osoby, które są zainteresowane wstąpieniem w szeregi naszej formacji, a z rożnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w zorganizowanych spotkaniach, informujemy, że w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 istnieje możliwość spotkania się z policjantem Zespołu Prezydialnego, Kadr i Szkolenia i porozmawiania na ten temat.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone