Zamknij
REKLAMA

Policjanci kontrolowali miejsca gromadzenia bezdomnych

16:58, 05.12.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Wzorem lat ubiegłych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży kontrolowali pustostany, altany, w których mieszkają bezdomni. Każda z napotkanych osób może liczyć na wsparcie i pomoc.?

4 grudnia policjanci wraz z pracownikami MOPS w Chodzieży przeprowadzili działania profilaktyczne na rzecz osób bezdomnych. Jest to szczególnie trudny czas dla tych osób z uwagi na niskie temperatury za oknem. Podczas rozmów pracownicy MOPS i policjanci namawiali i zachęcali do wyjazdu do schroniska czy noclegowni. Niestety nie wszyscy chcą wybrać takie rozwiązanie, bowiem wiąże się to z dostosowaniem do obowiązujących w placówkach regulaminów i norm.

 

Mając na względzie bezpieczeństwo tych osób, w trosce o ich życie i zdrowie, policjanci będą regularnie odwiedzać miejsca przebywania osób bezdomnych. Mieszkańców prosimy o to, by nie byli bierni w tej kwestii i każdy przypadek osoby, która zagrożona jest wyziębieniem zgłaszali odpowiednim służbom.

 

Mamy nadzieję, że wspólne działania osłonowe pozwolą tym osobom przetrwać zimę.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone