Zamknij

Złodziej drewna

14:38, 04.10.2019 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Żmudna praca policjantów z Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji doprowadziła do ustalenia sprawcy kradzieży drewna. Do zdarzenia doszło na przełomie maja i czerwca 2019 roku. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia oraz nawiązka w wysokości podwójnej wartości drzewa.

 

Z ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że na tzw. Cygańskich Dołach w Szamocinie doszło do kradzieży drewna. Sprawca uprzednio pociął 3 powalone drzewa, które następnie przygotował do wywozu. Łączne straty zostały oszacowane przez nadleśnictwo na kwotę blisko 9 000 złotych. Sprawca jednak nie osiągnął do końca swojego celu, bowiem udało mu się wywieźć jedynie około 5 m³ drewna o wartości blisko 5 tysięcy złotych. 30-latek z Szamocina usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i złożył wyjaśniania. Za wejście w konflikt z prawem grozi mu do 5 lat więzienia oraz niemała nawiązka.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ElwiElwi

0 0

Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25
. 14:22, 12.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA