Zamknij

Dwie osoby ranne w pożarze. Na miejscu śmigłowiec LPR

11:15, 29.12.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj
OSP Budzyń

28 grudnia przed godz. 17.00 doszło do wybuchu i pożaru w Dziewokluczu. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po dojeździe pierwszych jednostek straży pożarnej okazało się, że pali się kotłownia znajdująca się w piwnicy w bloku. Wszyscy mieszkańcy bloku ewakuowali się przed przyjazdem straży pożarnej. W wyniku pożaru ucierpiały 2 osoby. 
Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, wprowadzeniu roty zabezpieczonej w aparaty ODO, ugaszeniu pożaru.
Piwnice przewietrzono za pomocą wentylatora oraz sprawdzono wszystkie mieszkania pod względem obecności tlenku węgla. Na miejsce zadysponowano grupę Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z JRG z Piły. 
Osoby poszkodowane z poparzeniami górnych dróg oddechowych i pleców zabrano do szpitali. 


W akcji trwającej blisko 3 godziny brały udział: jednostki straży pożarnej z Chodzieży, Dziewoklucza, Wągrowca, Pogotowie Energetyczne oraz Policja.

 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://wyspakobiet.eu/monia25 17:18, 03.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone